Výroba

Zakázková výroba je zárukou kvality a pravosti. U nás se vyrábí výhradně ze žlutého, bílého nebo červeného zlata, žádné barvení zlata, které se po čase ze šperku ztratí. Všechny šperky jsou označené státní puncovní značkou, výrobní značkou zlatníka a ryzostní značkou 585/000 (u 14 karátového zlata).

Co se starými šperky, které nikdo nenosí nebo jsou rozbité?

Máme pro Vás několik variant řešení.

Nejvýhodnější způsob jak je využít je dát zlomky protihodnotou za nový moderní šperk, nebo snubní prsteny, které jsou vyrobené na zakázku a tím ušetřit značnou část financí - až polovinu nákladů

Příklad: Vyberete si snubní prsteny žluto bílé kombinace o váze 8g v ceně 9240kč. Dodáte si zlato váha 8g ryzosti 585/000. Zlato máte vlastní takže platíte už jen za práci tj.8x580=4640kč. Výsledek? Prsteny které stojí 9240kč pořídíte za 4640kč. 
Uvedený příklad je pouze orientační.

Další možností je vybrat si již hotový šperk a platit zlatem za zvýhodněnou cenu.

Samozřejmostí je prodat zlomky za hotovost.

Přijímáme, vykupujeme jakékoliv zlomky - nižší, nebo vyšší ryzosti, bez punců, zubní korunky. Zlomky se přepočítávají na váhu a ryzost 14 karátového zlata(585/000).

V našem obchodě si můžete vybrat ze vzorkovnice, libovolně kombinovat variace barev, provedení a povrchové úpravy. 
Nebo si můžete přinést svůj návrh v hlavě nebo na obrázku a po společné konzultaci zhotovíme Vaše představy. 
Dodáváme zirkony, brilianty nebo přírodní kameny. 
Zhotovíme Vám prsteny, náušnice, přívěsky, obruby na mince nebo kameny, dětské zoubky či madonky. 

Snubní prsteny dodáváme do 3 týdnů, pro ty co spěchají i do týdne. Ostatní zakázky do 1 měsíce, záleží na množství právě zpracovávaných zakázek.

Rytí jména a datumu do prstenů ZDARMA.